Gino Debruyne,  Ir. Architect - zaakvoerder
gino.debruyne@ginodebruyne.be

Jan MartelĂ©,  Architect
jan.martele@ginodebruyne.be

Bert Masselus,  Architect
bert.masselus@ginodebruyne.be

Marvin Bonny,  Architect
marvin.bonny@ginodebruyne.be

Yannick Bode, Architect - Visual Designer
yannick.bode@ginodebruyne.be

Lukas De Baere, Architect
lukas.debaere@ginodebruyne.be


Toezichtshoudende autoriteit: Orde van Architecten / Raad West-Vlaanderen
Gedragscode:  Reglement Beroepsplichten                                               
Leen Carpentier,  Personal Assistent


Johan Vandeputte,  Architect
johan.vandeputte@ginodebruyne.be

Aldo De Beule,  Architect
aldo.debeule@ginodebruyne.be

Dieter Goris,  Assitent-Architect
dieter.goris@ginodebruyne.be

Bregt Vanderper, Ingenieur-architect
bregt.vanderper@ginodebruyne.be

Thibaut Van Dousselaere,  Architect-Stagiair
thibaut.vandousselaere@ginodebruyne.be